Epoxidová podlaha

Epoxidové podlahy se řadí mezi tzv. lité podlahy a tvoří ji zpravidla dvousložková epoxidová pryskyřice. Odolnost epoxidových podlah extrémně vysoká a její uplatnění je tak jak v domácnostech, kancelářích, tak v průmyslových provozech. Barevnost a designové možnosti tohoto typu podlahy není téměř omezena. Známe jak jednobarevné aplikace, tak imitace mramoru či jiného kamene, ornamenty a jiné prvky, kterých by se u jiných než epoxidových podlah dosáhlo velmi složitě. Podklad epoxidové podlahy musí být rovný, čistý, pevný, vyzrálý a izolovaný od zemní vlhkosti.

Pokládka epoxidové podlahy zahrnuje:

  • Zdarma a bez závazků se společně setkáme, zkonzultujeme Vaše požadavky na epoxidovou podlahu, zapůjčíme Vám vzorníky.
  • Zdarma a bez závazků od nás obdržíte cenovou kalkulaci, kde se dozvíte i termín realizace a datum dokončení, který garantujeme.
  • V rámci komplexní dodávky jsme schopni zajistit přípravu povrchu pro následnou pokládku podlahy z epoxidu ( anhydritové podlahy, betonové podlahy, finální nivelační vrstva).
  • Samotná pokládka epoxidové podlahy. Abychom zajistili správné položení, vždy dodržujeme technologický postup daný výrobcem. Jen tak může Vaše podlaha vydržet dlouhá léta.
  • Umístění dekoračních lišt, rozet pro radiátory a jiných prvků na přání.